Velkorysé hospodářské stavení na nádherném místě

Velkorysé hospodářské stavení na nádherném místě
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Kraj: Královehradecký
Obec: Chlívce
Plocha: 6902 m²
Plocha pozemku: 6570 m²
Zastavěná plocha: 330 m²
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Cena: 14.800.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Velkoryse rekonstruované hospodářské stavení, obec Stárkov – Chlívce, CHKO Broumovsko.

3 samostatné apartmány, prostorná bytová jednotka 5+1, garáž, půda, okrasná zahrada, zastřešený bazén, hřiště, pergola, ohniště, zastavěná plocha 330 m2, celková plocha pozemků 6.902 m2.

Jedinečná příležitost ke koupi bývalého hospodářského stavení situovaného do krásné přírody CHKO Broumovsko. Jedná se objekt, který prošel v roce 2003 kompletní rekonstrukcí jako luxusní rekreační bydlení pro stávajícího majitele s veškerým potřebným vybavením (3 ložnice, obývací pokoj s krbovými kamny, jídelna, kuchyň, koupelna, toaleta, kamenný sklípek, samostatná veranda, spíž…. ) a venkovním zázemím (okrasná zahrada se vzrostlými stromy , bazén 7x3,5m se zastřešením a ohřevem vody tepelným čerpadlem, venkovní pergola s krbem, ohniště s výhledem do okolní krajiny..). V roce 2012 vybudována půdní vestavba se třemi apartmány s vlastním sociálním zařízením a společnou kuchyní a jídelnou. Tato část vznikla jako zázemí pro rodinné příslušníky, případně je možné pronajímat jako samostatné apartmány, aniž by bylo narušeno soukromí majitele objektu.

Dům byl rekonstruován s veškerým citem pro zachování původního rázu a zajištěním potřebného komfortu pro majitele. Napojeno na obecní vodovod, v místě LTE a Wifi, vytápění zajištěno krbovými kamny s výměníkem, v zimě temperováno elektrokotlem s dálkovým ovládáním. Rozlehlé pozemky, jejichž součástí je i les nabízejí dostatečné soukromí a zásoby vlastního dřeva na topení.

Nabídka je vhodná pro finančně zajištěnou rodinu, která hledá klidné bydlení nebo rekreaci na překrásném místě na konci obce s veškerým myslitelným zázemím pro spokojený pobyt. V okolí dostatečné množství sportovního a turistického vyžití (cyklostezky, místní lyžařský vlek pro sjezdové lyžování, běžkařské trasy, Adršpašsko-Teplické skály, Broumovské stěny , Jestřebí hory …). Pro více informací k nabídce, popř. domluvení prohlídky volejte prosím našeho makléře.

 

Máte zájem o tuto nemovitost?