Útulná rekreační chata v Orlických horách

Útulná rekreační chata v Orlických horách
Typ nemovitosti: Rekreační chata
Kraj: Královehradecký
Obec: Pěčín v Orlických horách
Plocha: 415 m²
Zastavěná plocha: 38 m²
Cena: 2.190.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Útulná rekr. chata na krásném místě v Orlických horách, obec Pěčín, zast. plocha 38 m2, zděná, obytné podkroví, celk. plocha pozemku 415 m2, kůlna, bazén, překrásné místo, přístup po obecním pozemku.

Dispoziční řešení – přízemí domu – vstupní chodba, koupelna s WC, kuchyň, jídelna s výstupem na zahradu, 2. NP – obývací pokoj spojený s prostorem pro spaní, 3. NP – podkrovní pokoj pro hosty. Celkově se jedná o velmi útulnou chatu s možností celoroční rekreace posazenou do nádherné přírody. K chatě náleží udržovaná okrasná zahrada s bazénem. Na pozemku menší kůlna sloužící jako sklad nářadí.. Původní chata byla postavena v 70 letech, současní majitelé jsou jejími vlastníky od počátku 90 let. Od té doby probíhalo dokončení domu (podkrovní místnosti, dřevěné obložení, koupelna, kuchyň, topení……). Celkově je stav dobrý a průběžně udržovaný. Topení řešeno kamny na tuhá paliva s regulací teploty, napojeno na obecní vodovod, odpady svedeny do septiku.

V blízkosti lyžařské areály (Říčky v Orlických horách, Bartošovice v Orlických horách), běžkařské stopy. V letních měsících možnost využití Pastvinské přehrady, množství cyklotras atd.. Nabídka vhodná pro klienty, kteří hledají útulnou nemovitost k rekreaci. Pro více informací kontaktujte prosím naši kancelář.

Máte zájem o tuto nemovitost?