Rodinný dům v Rychnově nad Kněžnou se zahradou na pěkném místě s výhledem

Rodinný dům v Rychnově nad Kněžnou se zahradou na pěkném místě s výhledem
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Kraj: Královehradecký
Obec: Rychnov nad Kněžnou
Plocha: 955 m²
Plocha pozemku: 764 m²
Obytná plocha: 366 m²
Zastavěná plocha: 191 m²
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Cena: 8.500.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Velkorysý dvougenerační rodinný dům s přístavbou vhodnou k podnikání, ul. Na Láni, celková plocha pozemku 947 m2,

3 bytové jednotky, garáž, kůlna, kompletně podsklepeno, prostorná půda, udržovaná zahrada, pěkný výhled, vyhledávaná lokalita.

Jedná se o dvougenerační rodinný dům postavený v 70 letech. Na dům navazuje přístavba vybudovaná před 25 lety sloužící původně jako další samostatná bytová jednotka, následně jako prostor k podnikání (půjčovna svatebních šatů). Původní dům je velkoryse řešený, kompletně podsklepený s veškerým potřebným zázemím (garáž, prádelna, umývárna, kotelna, sklad …..). V 1. nadzemním podlaží bytová jednotka 2+1 a přístavba s bytem 3+kk. V 2. nadzemním podlaží bytová jednotka 3+1 s terasou. Hlavní část domu je v původním průběžně udržovaném stavu s výjimkou koupelny v 1. NP, která byla v roce 2011 rekonstruována. Přístavba v perfektním stavu včetně zateplení fasády a nových oken. Na dům navazuje udržovaná zahrada s terasou, na zahradě kůlna sloužící jako úložný prostor.

Oblíbená lokalita v klidné části města v zástavbě rodinných domů s překrásným výhledem na Orlické hory. V obci veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (obchody, škola, školka, služby, autobusové spojení….) a dobré pracovní příležitosti v blízkém okolí. Nabídka vhodná pro klienty, kteří hledají bydlení na dobré adrese v domě, který si mohou rekonstruovat podle svých představ, popř. jako investice k dalšímu pronájmu celkem tří bytových jednotek. Pro více informací a prohlídku domu kontaktujte prosím naši kancelář.

Máte zájem o tuto nemovitost?