Rodinný dům v Rokytnici v Orlických Horách s pěknou zahradou

Rodinný dům v Rokytnici v Orlických Horách s pěknou zahradou
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Kraj: Královehradecký
Obec: Rokytnice v Orlických horách
Plocha: 682 m²
Plocha pozemku: 526 m²
Zastavěná plocha: 156 m²
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Cena: 3.290.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Rodinný dům v Rokytnici v Orlických horách, ul. Severní, dispozice 4+1, kompletně podsklepený, garáž, kůlna, celková plocha pozemku 680 m2.

Jedná se o montovanou dřevostavbu na betonových základech, kompletně podsklepenou s veškerým potřebným zázemím (garáž, kotelna, prádelna, uhelna, dílna, sklad). V 1. nadzemní podlaží umístěna předsíň, koupelna, samostatné WC, kuchyň, obývací pokoj s terasou a ložnice, v podkroví 2 pokoje. Celkově je dům velmi dobře dispozičně řešený, suterén domu je přístupný jednak zvenku přes garáž, popř. vnitřním schodištěm v domě. Topení v domě řešeno jako ústřední s vlastním kotlem na tuhá paliva, popř. zánovním elektrokotlem s možností dálkového ovládání přes mobilní telefon. Dům byl postaven jako soubor celkem 15 domů v 80 letech. Celkový stav je původní s prováděnou základní údržbou určený k rekonstrukci. Na dům navazuje pěkná zahrada se zadním východem na přilehlé louky a překrásným výhledem na Orlické hory.

Dům je možné využít k bydlení nebo celoroční rekreaci. V blízkosti lyžařské areály (Říčky v Orlických horách, Bartošovice v Orlických horách), běžkařské stopy. V letních měsících možnost využití Pastvinské přehrady, množství cyklotras atd.. Historické centrum obce s dochovaným původním rázem nabízí dobrou občanská vybavenost (škola, školka, obchody, služby, restaurace, obecní úřad, autobusová a vlaková zastávka…). Nabídka vhodná pro klienty, kteří hledají dům k rekonstrukci na klidném místě blízko přírodě k bydlení nebo rekreaci. Pro více informací kontaktujte prosím naši kancelář.

Máte zájem o tuto nemovitost?