Rekonstruovaný byt 3+1 s krásným výhledem v Náchodě

Rekonstruovaný byt 3+1 s krásným výhledem v Náchodě
Typ nemovitosti: 3+1
Kraj: Královehradecký
Obec: Náchod
Plocha: 64,7 m²
PENB: C - úsporná
Cena: 3.400.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Kompletně rekonstruovaný byt 3+1 v Náchodě, Běloveská ulice, 7. patro, překrásný výhled, výtah, celková plocha 64,7 m2, zděné jádro, komora v bytě, balkon, sklep, kolárna.

Dispozice bytu – vstupní  prostorná chodba s komorou sloužící jako šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, obyvatelná kuchyň, 2 ložnice a obývací pokoj s balkonem s výhledem na řeku a do zeleně. Rekonstrukce bytu proběhla v roce 2002, v rámci rekonstrukce došlo k vyzdění koupelnového jádra, kompletní instalaci nové kuchyňské linky včetně spotřebičů, nová elektroinstalace (jádro, kuchyň), nové podlahy (dlažby na chodbě, kuchyni a koupelně), nové interiérové dveře (koupelna, komora a kuchyň velmi praktické posuvné dveře). Celkově byt působí velmi světlým a prostorným dojmem. Dům také ve velmi dobrém stavu – zateplení fasády, plastová okna, výtah, výmalby…). Díky umístění bytu v 7. patře se jedná o bydlení v klidném prostředí s nádherným výhledem. Byt v celkově ve velmi dobrém technickém stavu, po provedení nové výmalby a výměny koberců v obývacím pokoji a ložnicích vhodný k okamžitému nastěhování.

Nabídka vhodná pro rodinu s dětmi v klidné lokalitě v docházkové vzdálenosti do centra města, veškerá občanská vybavenost v místě (obchody, služby, lékař, škola, školka). Pro více informací a prohlídku bytu volejte prosím našeho makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?