Pronájem výrobní a skladovací haly s veškerým zázemím

Pronájem výrobní a skladovací haly s veškerým zázemím
Typ nemovitosti: výrobní, skladovací hala
Kraj: Královehradecký
Obec: Třebechovice pod Orebem
Plocha: 459 m²
PENB: G
Cena: REZERVACE
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Pronájem výrobní a skladovací haly s veškerým zázemím potřebným k provozu, Třebechovice pod Orebem (v areálu fy. Tanex).

Areál se nachází u hlavní silnice ve směru na Hradec Králové, celková plocha 459 m2, uzavřený hlídaný areál, možnost parkování dostatečného počtu vozidel, velmi dobrý stav.

Jedná se o halu s touto dispozicí - přízemí určené pro výrobu a skladování, v 1. nadzemním podlaží zázemí pro zaměstnance a vedení firmy (denní místnost, kuchyňka, sprchy, toalety), kancelářské prostory. Topení v hale je řešeno plynovými přímotopy zavěšenými u stropu, v ostatních částech budovy ústřední topení s vlastním plynovým kotlem sloužícím i k ohřevu vody. Majitelem požadována kauce ve výši 60 tis. Kč, zálohy na plyn a elektřinu dle podnikatelského záměru a předpokládaného odběru. Nabídka vhodná pro firmu, která hledá výrobní nebo skladovací prostor nedaleko Hradce Králové a s dobrou dostupností pro zaměstnance i obchodní partnery (vlaková zastávka v těsné blízkosti areálu). Pro více informací volejte prosím naši kancelář.

Máte zájem o tuto nemovitost?