Prodej rodinného domu se zahradou v Malšovicích

Prodej rodinného domu se zahradou v Malšovicích
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Kraj: Královehradecký
Obec: Hradec Králové
Plocha: 523 m²
Obytná plocha: 90,2 m²
Zastavěná plocha: 100 m²
PENB: C - úsporná
Cena: 11.900.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Rodinný dům po částečné rekonstrukci v Hradci Králové, Malšovice, ul. Zámostí, klidné místo, dispozice 3+1, plocha pozemku 423 m2, možnost půdní vestavby, garáž, dílna, zahrada.

Jedná se o samostatnou ½ dvojdomu, dispozice domu – vstupní chodba, předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC, 3 pokoje, obyvatelná kuchyň, půdní prostor, který lze využít k vybudování dalších dvou pokojů, částečně podsklepeno. V roce 2012 proběhla na domě rekonstrukce (fasáda, plastová okna, kompletní elektrorozvody, podlahy, topení …..). K domu náleží menší zahrada a prostorná garáž s dílnou, která lze využít jako místo pro podnikatelskou činnost (sklad, ordinace, menší prodejna...).

V místě veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, MHD…), centrum města v docházkové vzdálenosti, velkorysé prostranství před domem umožňující pohodlné parkování více vozidel. Nabídka vhodná pro finančně zajištěné klienty, kteří hledají bydlení na pěkném místě v nejžádanější lokalitě Hradce Králové s vlastní zahradou, popř. klienty, kteří hledají místo pro bydlení a podnikání. Pro více informací a domluvení prohlídky, kontaktujte prosím našeho makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?