Malebná chalupa s kachlovými kamny v Podkrkonoší

Malebná chalupa s kachlovými kamny v Podkrkonoší
Typ nemovitosti: Chalupy
Kraj: Královehradecký
Obec: Čermná
Plocha: 1575 m²
Obytná plocha: 297 m²
Zastavěná plocha: 220 m²
PENB: G
Cena: PRODÁNO
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Překrásná chalupa v Podkrkonoší, klidné místo, obec Čermná (okr. Trutnov), celková plocha pozemku 1.585 m2, 6 obytných místností, terasa, zahradní altán s udírnou, 2 x koupelna s WC, garáž, sklípek.

Prodej velmi dobře situované chalupy (rodinného domu) v obci Čermná okr. Trutnov na klidném místě s překrásným výhledem.

Dispozice domu

1. nadzemní podlaží - vstupní hala, ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, pracovna, koupelna s WC. Na obytnou část navazuje ještě samostatná obytná místnost s vlastní koupelnou sloužící jako hostinský pokoj.

2. nadzemní podlaží - půda sloužící jako úložný prostor, ložnice a letní pokoj.

Do domu je přivedena obecní voda, vytápění řešeno jako ústřední s vlastním plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V hlavní obytné části plně funkční kachlová kamna. V roce 1985 postupná kompletní rekonstrukce vč. nových kachlových kamen, od té doby stav domu průběžně udržovaný, v roce 2023 nová plastová okna včetně vchodových dveří.

K domu náleží zahrada s ovocným sadem, předzahrádka se skalkou přímo u terasy domu a posezením v zahradním altánu.

V obci základní občanská vybavenost (obecní úřad, pošta, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, fotbalové hřiště, požární nádrž sloužící v létě jako osvěžení pro místní obyvatele ...

Chcete si splnit sen o vlastní chalupě s kachlovými kamny na pěkném místě? Tak neváhejte a zavolejte nám pro bližší informace a prohlídku domu.

Máte zájem o tuto nemovitost?