Novostavba rodinného domu v Českém Meziříčí se zahradou

Novostavba rodinného domu v Českém Meziříčí se zahradou
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Kraj: Královehradecký
Obec: České Meziříčí
Plocha: 685 m²
Plocha pozemku: 555 m²
Obytná plocha: 200 m²
Zastavěná plocha: 130 m²
PENB: C - úsporná
Cena: 9.500.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Novostavba rodinného domu v Českém Meziříčí, ul. V Poli, dřevostavba, dispozice 4+1 (možnost přestavby na 5+1), vestavěná garáž, venkovní garáž, nádrž na srážkovou vodu, celková plocha pozemku 685 m2.

Kvalitně postavený a dobře dispozičně řešený rodinný dům. 1. nadzemní podlaží - vstupní hala s technickou místností a šatnou, 2 ložnice, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje vstup na slunnou terasu. V 2. nadzemním podlaží prostorná šatna a velkorysá obytná místnost vhodná k přepažení na dvě ložnice. Přímo u domu garáž s průchodem na zadní část zahrady, na zahradě umístěna ještě jedna garáž sloužící jako úložný prostor pro zahradní techniku. Topení v domě řešeno jako ústřední s vlastním plynovým kotlem a krbem umístěným v hlavním obytném prostoru. S ohledem na možnost vytápění hlavní obytné části krbovými kamny a nízkou energetickou náročnost domu jsou náklady na provoz domu velmi nízké.

Dům se prodává s veškerým vybavením a příslušenstvím (topné dřevo, nové lešení, sekačka, žebříky, nářadí …). Nabídka vhodná pro klienty, kteří hledají klidné místo v zástavbě rodinných domů a v obci s velmi dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností do okolních obcí (Hradec Králové, Opočno, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška). Pro více informací kontaktujte prosím našeho makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?