Menší rodinný dům v Doudlebách n. O. přímo u řeky

Menší rodinný dům v Doudlebách n. O. přímo u řeky
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Kraj: Královehradecký
Obec: Doudleby nad Orlicí
Plocha: 294 m²
Obytná plocha: 90 m²
Zastavěná plocha: 60 m²
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Cena: 2.890.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Menší rodinný dům v Doudlebách nad Orlicí, ul. Fügnerova, 4+1, zahrada, zastavěná plocha 60 m2, celková plocha pozemku 294 m2, pěkné a klidné místo v blízkosti centra.

Menší rodinný dům na pěkném místě přímo u řeky s pěknou zahradou. V 1. nadzemním podlaží vstupní veranda, chodba s umyvadlem a sprchovým koutem, kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Z chodby je přístupná zahrada a dvě ložnice v podkroví. Vytápění v domě je řešeno jako lokální plynovými přímotopy (WAF), dům je napojen na obecní vodovod i vlastní studnu, odpady svedeny do žumpy, v ulici možnost napojení na kanalizaci. Průběžně udržovaný stav, poslední rekonstrukce proběhla před cca. 25 lety (podkrovní místnosti, fasáda, izolace), jinak stav původní.

Dům se nachází v docházkové vzdálenosti od centra obce s dostatečnou občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, služby, hřiště, pošta ….), dobrá dopravní dostupnost do okolních větších měst se zajímavými pracovními příležitostmi (Rychnov nad Kněžnou, Kvasiny …) . Nabídka vhodná pro klienty, kteří hledají skromné a finančně dostupné bydlení v rodinném domku se zahradou na pěkném místě v blízkosti přírody.

Máte zájem o tuto nemovitost?