Luxusní řadový dům nedaleko Hradce Králové ihned k nastěhování

Luxusní řadový dům nedaleko Hradce Králové ihned k nastěhování
Typ nemovitosti: Řadový rodinný dům
Kraj: Královehradecký
Obec: Librantice
Plocha: 128,4 m²
Obytná plocha: 98,3 m²
Zastavěná plocha: 50 m²
PENB: D
Cena: 8.450.000,- Kč
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Poslední dům developerském projektu, 4+kk, pl. domu vč. terasy a lodžie 128,4 m2, zahrada 80 m2.  Kompletně dokončená zahrada s trávníkem, pergola nad terasou, zahradní domek, 2x parkovací stání.

Dům vzhledem ke svému architektonickému řešení nabízí pohodlné bydlení pro celou rodinu. Dispozice domu –  přízemí - vstupní chodba, technická místnost (přípojka na pračku a sušičku, plynový kotel, zásobník na ohřev vody), chodba se schodištěm vedoucího do podkroví, koupelna s WC,  obývací pokoj s průchodem na zastřešenou terasu a zahradu, kuchyňský kout s dokončenou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. V podkroví domu 3 ložnice a koupelna s WC.

Celkově se jedná o vkusně zařízený dům s použitím kvalitních materiálů (dveře s bezfalcovými obložkami, kliky M&T, podlahové topení, venkovní hliníkové žaluzie, kuchyňská linka se značkovými spotřebiči Miele a Leibherr, koupelny s velkoformátovou dlažbou a obklady…). Díky konstrukci domu bude náklad na energie v domě velmi přijatelný, podlahové vytápění je v celém domě včetně koupelen, pouze v ložnicích jsou radiátory s termostatickou hlavicí pro rychlejší regulaci teploty pro spánek.

Na zahradě je umístěna retenční nádrž o objemu 3 m3 s možností využívaní na splachování v domě a zalévání zahrady,  domě je el. příprava pro vybudování fotovoltaické elektrárny.

Librantice jsou obec s přibližně šesti sty obyvateli v okrese Hradec Králové. V obci základní a mateřská škola, samoobsluha, obecní úřad, zubní ordinace, knihovna, tenisové a volejbalové kurty, dětské hřiště, pohostinství Na Hřišti a vyhlášený golfový areál Na Vrších, dvě biocentra a TJ Librantice.

Výborná poloha obce zajišťuje dobrou dopravní dostupnost do Hradec Králové 10 km , přímé autobusové spojení každou hodinu. Je možné využít i cyklostezku, která vede přímo do centra Hradce Králové přes Svinary, okolo Stříbrného rybníka a podél Malšovického lesa.

Nabídka vhodná pro rodinu s dětmi, pro více informací a domluvení prohlídky volejte prosím naši kancelář.

Máte zájem o tuto nemovitost?