Dobře dispozičně řešený byt 3+1 s balkonem

Dobře dispozičně řešený byt 3+1 s balkonem
Typ nemovitosti: 3+1
Kraj: Královehradecký
Obec: Rokytnice v Orlických horách
Plocha: 78 m²
PENB: C - úsporná
Cena: PRODÁNO
Makléř: Pavel Vacek
Popis:

Dobře dispozičně řešený byt 3+1 s balkonem v Rokytnici v OH, ul. U Nádraží, 74,9 m2 + balkon, 2., zděné jádro, kompletní rekonstrukce v roce 2009, parkování před domem, klidné místo, hřiště...

Byt 3+1 s balkonem, komorou, zděným jádrem a balkonem. V roce 2009 kompletní rekonstrukce (zděné jádro, podlahy, renovace interiérových dveří, elektroinstalace, kuchyňská linka ...).

Dispozice jednotky - prostorná vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora, 2 ložnice, obývací pokoj a obyvatelná kuchyň. Dům celkově ve stavu také velmi dobrém (zateplená fasáda, nové vchody, stoupačky, plastová okna, jednotné vstupní dveře do bytů ....).

Byt se nachází v malebné obci v Orlických horách s dobrou občanskou vybaveností (škola, školka, restaurace, obchod, železniční a autobusová zastávka ....). Jedná se o velmi klidné místo, parkování a nové dětské hřiště přímo před domem, v blízkosti centra obce.

Nabídka je vhodná pro klienty, kteří hledají prostorné bydlení za dostupnou cenu v dobře dopravně dostupné obci a kvalitní občanskou vybaveností. Velmi vhodné jako investice k dalšímu pronájmu.

Pro více informací a domluvení prohlídky volejte prosím našeho makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?